Vatandaşlara Her Hafta Ücretsiz Maske Dağıtılacak ! Başvuru Adresi Değişti

EPTTAVM tarafından çok önemli bir açıklama yapılmıştı. Söz konusu açıklamada vatandaşlara ücretsiz maske dağıtımı yapılacağı ifade edildi. Konu ile ilgili olarak vatandaşlar aile bireylerinin her biri için (20 – 65 yaş arası) maske dağıtımı yapılacak. Her bir ferd için haftada 1 paket maske verilecek. Bu paketin içinde 5 adet maske olacak. Vatandaşlar her hafta için başvuru yapabilecek. EPTTAVM üzerinden başvuruların açılması üzerine çok yoğun bir talep olduğundan dolayı başvuru adresi değişti. YAPILAN DUYURU EPTTAVM üzerinden dün yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Vatandaşlara Her Hafta Ücretsiz Maske Dağıtılacak ! Başvuru Adresi Değişti

Değerli Vatandaşlarımız,

T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın almış olduğu karara istinaden; online ortamda ePttAVM.com üzerinden vatandaşlarımıza ücretsiz olarak maske temini sağlanacaktır.

*Aile üyeleriniz için maske temin etmek isterseniz, aile üyelerine ait bilgileri form üzerinde doldurarak onlara da ücretsiz maske temini sağlayabilirsiniz.
Aşağıda yer alan formdaki bilgileri doldurarak maskenizi ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

*Vatandaşların her hafta “1” paket maske (5 adet) alma hakkı bulunmaktadır.

*Adres bilginizi doğru girdiğinizden emin olun.

*PTT Kargo ile ücretsiz olarak taşınacaktır.

5 Adet Cerrahi Maske 3 Katlı

BAŞVURU ADRESİ DEĞİŞTİ
Tüm bunların yanı sıra başvuru taleplerinin artması nedeniyle sorunlar yaşandı. Bundan dolayı bir duyuru yapıldı ve başvuru adresi değişti. Söz konusu duyuruda şu ifadelere yer verildi:

“Sağlık Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının koordinasyonunda ‘https://maske.epttavm.com’ üzerinden yapılacak başvurulara kısa sürede yoğun bir ilgi oldu. Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmek adına, ücretsiz maske taleplerinize ilişkin başvurularınızı en kısa sürede e-Devlet Kapısı üzerinden alacağımızı bildirmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevzat ArslanTürkSevim
Nevzat ArslanTürkSevim - 2 yıl Önce

Evde 2Kişiyiz

Şahın  canarslan
Şahın canarslan - 2 yıl Önce

Evde 3. Kışıyız

Şaban karablyık
Şaban karablyık - 2 yıl Önce

Evde iki kişiyiz

SIRADAKİ HABER