Dinihakikathaber Telegram'da

Dinihakikathaber Telegram grubuna katılarak Diyanet Personeline dair son gelişmeleri anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Dinihakikathaber Telegram'da

Merhaba arkadaşlar!

2017 yılından beri Diyanet Personelinin sesi olmaya devam eden www.dinihakikathaber.com internet sitesi, sizlere verdiğimiz hizmeti       TELEGRAM uygulaması üzerine taşıyoruz.

Sizlerin de kendi aranızdan bilgi paylaşımı yapabilmenize imkan sağlayabilmek amacıyla Dinihakikathaber Telegram grubunu aktif ediyoruz.

Telegram grubumuza katılmak için: https://t.me/dinihakikathaber

NOT: İster Webden, ister Cepten yukarıdaki linke tıklayarak  direk grubumuza ulaşabilirsiniz.

DİNİHAKİKATHABER Telegram Grubu

Grubumuz Güncel ve aktif bir grup olup MBSTS, DHBT, İLİTAM Ders notu paylaşımları, çözemediğiniz soruları sorma ve çözüm yolları, ekip arkadaşlarımız tarafından hazırlanan PDF dökümanlarını, Diyanet Personeline dair önemli haberleri ve bilgileri burada bulabilecek, son içeriklerden anında haberdar olabileceksiniz.

KATILIM TAMAMEN ÜCRETSİZ

Telegram grubumuza katılım ücretsizdir. Telefonunuzda telegram uygulaması yüklü ise bu linke tıklayarak direk grubumuza dahil olabilirsiniz. Eğer yüklü değil ise Android platformlar için aşağıdaki (Google Play ve App Store) sürümlerine tıklayarak yükleyebilir,

WİNDOWS İşletim Sistemine kuracaksanız (TELEGRAM DESTKOP MASAÜSTÜ) aşağıdaki resimlere tıklayarak programı indirip PC'nize kurabilirsiniz.

Google Play ve App Store:

Telegram Windows Destkop:

Dinihakikathaber Telegram grubu: https://t.me/dinihakikathaber

NOT: Telegram uygulamasında numaranızın gruptaki diğer kişiler tarafından görülmesini istemiyorsanız ayarlar bölümünden numaranızı gizleyebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2020, 00:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER