Zonguldak Din Görevlileri Derneğinden Örnek Davranış

Zonguldak Din Görevlileri Derneğinden Örnek Davranış

Zonguldak Din Görevlileri Derneği öncülüğünde Din gönüllüsü ve hayırseverlerin katkılariyla Bizbize Yeteriz Türkiye Ramazan kumanyası hazırlanarak yine din gönüllüsü arkadaşlar tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı vede Ramazan boyunca ulastirilmaya devam edecektir.

Dernek Başkanı Fener Cami İmam hatibi Yunus Karaahmetoğlu  ; ihtiyaç sahiplerine dagitilan  kumanya sayısının 250 adetin üzerine çıktığını ve Ramazan boyunca da Biz Bize Yeteriz Türkiye Ramazan kumanyası kampanyası devam edecek ve hayırseverlerin yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ederek bu zor süreçte diyanet camiasi olarak devletimizin yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum dedi.

Ayrıca dernek yönetimi olarak yaptıkları ortak açıklamada son günlerde Diyanet işleri Başkanımız Ali Erbaş hocamıza yönelik haksız ithamları asla  kabul etmiyor ve her daim Başkanımızın yanında olduğumuzu altını çizerek söylemek istiyoruz dediler.

Bizler dini hakikat haber sitesi olarak Zonguldak din görevlileri derneğinin yapmış olduğu bu güzel hizmetlerden dolayı canı gönülden kutluyoruz.Allah emeği geçen herkesten Razı olsun.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2020, 01:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorumsuz
Yorumsuz - 1 yıl Önce

Anlam veremiyorum tamam yaptıgınız davranış güzel de vaazlarda söyleyen sizlersiniz sağ elin verdiğini sol el görmeyecek diyerek bunu fotoğraf cekip buraya koymanın anlamı ne gösterişten baska

SIRADAKİ HABER