Gençliğimi doya doya yaşamak isterdim ama

Ünlü gastronomi duayeni Vedat Milor yorumladı.

Gençliğimi doya doya yaşamak isterdim ama

Vedat Milor'dan '65 yaş kısıtlaması' yorumu

Ünlü yemek eleştirmeni Prof. Dr. Vedat Milor, Koronavirüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlara getirilen dışarı çıkma yasağını sosyal medya platformu Twitter'dan değerlendirdi.

64 yaşında olduğunu belirten Vedat Milor, "Gençliğimi doya doya yaşamak isterdim ama Koronavirüs müsaade etmeyecek." dedi.

KORONA DIŞARI ÇIKMAMA MÜSAADE ETMEYECEK

Gelen yorumlarından ardında Milor yaptığı ikinci paylaşımında ise, "Yanlış anlayanlar olmuş. Hayır, kastettiğim Vedat Bey’den Vefat Bey’e dönüşmek değil. Kastettiğim şu, evet, dışarı çıkabilen kesimdenim ama yine de korona dışarı çıkmama müsaade etmeyecek, istediğim gibi doya doya yaşayamayacağım." ifadelerini kullandı.

Vedat Milor✔@vedatmilor

Yanlış anlayanlar olmuş. Hayır, kastettiğim Vedat Bey’den Vefat Bey’e dönüşmek değil.

Kastettiğim şu, evet, dışarı çıkabilen kesimdenim ama yine de korona dışarı çıkmama müsaade etmeyecek, istediğim gibi doya doya yaşayamayacağım. https://twitter.com/vedatmilor/status/1241414212523634689 …

Vedat Milor✔@vedatmilor

Gençliğimi doya doya yaşamak isterdim ama korona müsaade etmeyecek. #EvdeKalTR https://twitter.com/sunguralpesat/status/1241402196081729537 …

1,087

9:45 PM - Mar 21, 2020

Twitter Ads info and privacy

54 people are talking about this

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER