Alparslan Kuytul safını belli etti: 'Gençler ateist de olabilir LGBTİ de'

Alparslan Kuytul safını belli etti: 'Gençler ateist de olabilir LGBTİ de'

Alparslan Kuytul safını belli etti: 'Gençler ateist de olabilir LGBTİ de'

Boğaziçi Üniversitesi provokasyonuna ilişkin açıklamada bulunan Alparslan Kuytul da safını belli etti.

Çevresindeki kişilerce Hocaefendi olarak adlandırılan Alparslan Kuytul, Boğaziçi Üniversitesi'nde yaşanan povokasyona ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef aldı

LGBTİ'li sapkınların Kabe-i Muazzama'ya yönelik hadsiz hakaretinin kendisinde hiçbir öfkeye sebep olmadığı Kuytul, yaşanan provokasyon üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef aldı. Kuytul, "Mesele rektör meselesi değil. Erdoğan'ın diktatörlüğünü büyütme meselesi." dedi.

Hoşgörü adamı!

Alparslan Kuytul, Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu'ya istifa et çağrısında bulunurken, çoğu öğrenci bile çıkmayan provokatörler için şu hoşgörüsünü dile getirdi: "Oradaki gençler farklı düşünüyor olabilir. Atesit olabilir. LGBT'ci olabilir."

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim YILDIRIM
İbrahim YILDIRIM - 12 ay Önce

Tarafının kimler olduğu bakımından ve maskesinin düşmesi bakımından bu konuşması çok iyi olmuştur. Onu tanımayanlar için tarafının kim olduğunun kendi ağzından belirtmesi çok iyi olmuştur. Hiçbir Müslüman başka bir Müslümandan zarar görünce kafirlerin, zındıkların ve İslam düşmanlarının safında yer almaz. Hele hele bir de din alimiyim deyip de yer alıyorsa, o kişi gerçekte din alimi falan değildir, olsa olsa Müslümanları aldatmak için yetiştirilmiş bir Lawrens’tir. Zira Kabe’ye hakaret edenleri mazur gören bir insanın Müslümanlığı sadece Müslümanları aldatarak içindir.

SIRADAKİ HABER