Ak Parti'den Ramazan Böçkün'e ilişkin açıklama

Ak Parti'den Ramazan Böçkün'e ilişkin açıklama

Ulu Camii müdavimlerinden olan Diyarbakır’ın sevilen isimlerinden Ramazan Böçkün'ün hakkında açılan dava sonrasında psikiyatri kliniğine yatırıldığı bildirilmişti.

AK Parti Van Milletvekili ve MKYK üyesi Osman Nuri Gülaçar, Ramazan Böçkün'ün psikiyatri kliniğine yatırılmasına dair açıklamada bulundu. Sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşımda bulunan Gülaçar, konunun takipçisi olacağını söyledi.

AK Parti Van Milletvekili ve MKYK üyesi Osman Nuri Gülaçar, şu ifadeleri kullandı:

“Diyarbakırlı Ramazan Hoca için başlatılan kampanyadan haberdar olduktan sonra yetkili kuruluşlarla irtibata geçtik. Sağlık durumu ve hukuki süreçle ilgili bilgiler de basına yansıdı. Ancak sosyal medyada yer alan onlarca videosunda insanlara sadece güzel sözler beyan eden bir şahıs olduğu apaçık ortada. Kısa sürede aldığı destek de Ramazan Hocanın bir mağduriyet yaşadığını gösteriyor. Böyle bir mağduriyet ihtimaline karşın tüm yetkili kuruluşların devam eden süreçle alakalı daha hassas davranacağına inancımız tamdır. Biz de konunun takipçisi olacağız. Güzel nasihatlerin sesini kısmak yerine, bu sesleri yükseltelim”
Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2020, 18:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vefa Biçer
Vefa Biçer - 1 yıl Önce

Devlet kurumlarını adaletle yönetmek yerine dişini kesenlerin sözünü geçirdiği yerler olması ne acı...Bu gariban insana deli damgasını yapistiranlarin elinden kurtarmak için yine bir nüfuzlu kişinin devreye girmek zorunda olduğu gibi...

SIRADAKİ HABER