Sorun sizi yetiştiren anne ve babada.Tanımadıkları kızı acımasızca darp ettiler, serbest kaldılar

Denizli’de 2 çocuğu sokak ortasında tekme ve yumruklarla feci şekilde dövüp, saçlarından yerlerde sürükleyen 3 genç kız polis tarafından bir kez daha gözaltına alındı. Tekrar mahkemeye çıkartılan genç kızlar yine adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Sorun sizi yetiştiren anne ve babada.Tanımadıkları kızı acımasızca darp ettiler, serbest kaldılar

Dayakçı kızlardan birinin babası ise olayı, "Çoluk çocuk kavgası, çocuklar arasında problem. Alt tarafı bir iki kere kavga etmişler" diyerek savundu. Pamukkale ilçesinde geçtiğimiz hafta 12 yaşındaki S.S. isimli ortaokul 8. sınıf öğrencisi, oyun parkında tanımadığı 3 genç kız tarafından sebepsiz yere dayak yediğini öne sürerek babası F.S.’ye olayı anlattı. Bunun üzerine F.S., kızını da yanına alarak darp raporu alıp karakola giderek şikayetçi oldu. Olayın ardından baba kızını döven şahısların A.C., N.C. ve A.K. olduğunu öğrendi.

Tekrar adli kontrol şartıyla serbest bırakıldılar

Dün haberin geniş bir kesimde yer almasının ardından görüntülerdeki kızlar gözaltına alındı. Bir şüpheli ifadesinin ardından serbest kalırken, iki şüpheli adliyeye sevk edildi. İfadesi alınan 2 şüpheli, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Nöbetçi mahkemenin itirazı üzerine bugün öğle saatlerinde ikinci kez gözaltına alınarak mahkemeye çıkarılan 2 şüpheli, tekrar adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Şüpheliler, S.S. isimli ortaokul öğrencisinin okuduğu okula yaklaşmama cezası da aldı.

"Alt tarafı bir kere iki kere kavga etmişler"

N.C. isimli şüphelinin babası M.C. ise olayı, "Çoluk çocuk kavgası yani bu.Küçükken hepimiz kavga şamata edebiliyoruz. Küçüklüğümüzde cahilliğimiz oluyor. İnan o dayak yiyen çocuğun ailesinden daha müşkül durumdayız şu anda. Bu çocuklar 12-13 yaşında. Çete kursa nasıl kuracak. Çoluk çocuk kavgası, kendi aralarında problem olmuş. Çocuk problemi yani sonuçta bunlar alt tarafı bir kere iki kere kavga etmişler" diye savundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 10 ay Önce

Bu zibidi kızları alıp aynısını yapacaksin onlara hemde ibret için tüm akrabalarının yanında. Aynısını değil 5 katını. Çok adil olurdu. Yada o dayak diyen kıza vereceksin bunları. Eline birde hakyemez haydar. Vur Allah vur.

Hakkı
Hakkı - 10 ay Önce

Bu kadar adilik olmaz.Hayvanda bile acıma hissi var bu mikroblarda yok.Döven kızın babası aralarında kavga etmişler ne var bunda demiş.Kavga yok ne kavgası iki tane mikrop bir kızı dövmüş aynını senin kıza yapsa başkası yine kız kavgası mı diyecen hayvan.

SIRADAKİ HABER