Mustafa Üstündağ'dan Mekke'de duygulandıran paylaşım

Alemlerin tek efendisi olan, güzellerin güzeli tek olan Allah'a kulluk ediyorum. Yok başka efendim tek olan Allah vardır sadece. Sizi beni bilmem ama rabbim benim olduğu gibi hepimizin yanında.

Mustafa Üstündağ'dan Mekke'de duygulandıran paylaşım

Mustafa Üstündağ, Mekke'yi ziyaret ettiğini sevenleriyle paylaştı. Yeni sezonda hem oyuncu kadrosuna zenginlik hem de olay örgüsüne hareketlilik kazandıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Boran rolünü üstlenen Mustafa Üstandağ, sosyal mecra üzerinden Mekke'de çekildiği fotoğrafı yayınlayarak takipçilerinin beğenisine sundu. 

Ecem Özkaya ile olan 10 yıllık evliliğini sonlandırmasının ardından soluğu Mekke'de alan Mustafa Üstündağ, paylaştığı Mekke fotoğrafının altına dikkat çeken ifadelerde bulunarak hayranlarını mest etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncusu Mustafa Üstandağ, "Alemlerin tek efendisi olan, güzellerin güzeli tek olan Allah'a kulluk ediyorum. Yok başka efendim tek olan Allah vardır sadece. Sizi beni bilmem ama rabbim benim olduğu gibi hepimizin yanında. Siz yüce gönüllülerden rica ederim benim inancımı sorgulamayın... Ben yek ve bir olan alemlerim efendisi yüce Allah'a boyun bükerim, secdeye yatarım." şeklinde sözlere yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER