Din Görevlileri ve Özel güvenlik görevlilerinden büyük fedakarlık

Din Görevlileri ve Özel güvenlik görevlilerinden büyük fedakarlık

Bazi kesimler tarafından haksız yere eleştirilen din görevlileri yapılan tüm eleştirilere kulaklarını tikayarak bu zor süreçte devletinin yaninda hiç bir fedakarlıktan kacinmadan çalışmaya hizmet etmeye devam ediyor. inadına değil inandıkları için yaptığı tüm hizmetlerde, bu zor süreci atlatmada devletine büyük katkı sağlamaktadırlar.

Zonguldak'ta vefa gurubunda çalışmalarının yanı sıra, özel guvenlik görevlisi arkadaşlarla Kovid 19 gurubunda sağlık müdürlüğü tarafından belirlenen  izalasyodaki aileleri kontrol etmektedirler. sağlık bakanımızın da açıkladığı gibi, Zonguldak izalasyonda ki insanlara ulaşmada %90 la Türkiye'de ilk sırada yer almıştır. bu başarıya din görevlisi ve özel guvenlik görevlisi arkadaşların yoğun gayretleri ve özverili çalışmaları sayesinde ulaşılmıştır. Eğer Zonguldak'ta virüs etkisini kaybetti ise ki, büyük oranda vakalarda düşüş kaydedilmiştir. bu da fedakar sağlikcilarin yani sira özeverili ve fedakar din görevlileri ve özel güvenlik görevlisi arkadaşların sayesinde olmuştur.

Öyle birilerinin dediği gibi, din görevlileri yan gelip yatmayi bırakın virüs olma ihtimali olan insanlarla birebir iletişim kurup, hayatlarını tehlikeye atmaktadirlar.

Din görevlileri tarihte olduğu gibi herdaim vatanina canları pahasina hizmette, daima ön sırada yer almıştır. 15 temmuzda selalarla halkı zalime karşı ayaklandirmis, kurtuluş savaşında yaptıkları etkili vaazlarla halkı düşmana karşı tek vücut olmaya birlikte mücadele etmeye cesaretlendirmistir.dün olduğu gibi bugünde din görevlileri hizmette en önde gitmektedirler.kim ne derse desin din gorevlileri halka hizmet hakka hizmet siariyla yolundan asla dönmeyecektir ..

Dini hakikat özel haber

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2020, 00:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Tebrik ederim çalışmalarınızın devamini dilerim

Hüseyin k.
Hüseyin k. - 2 yıl Önce

Din gönüllüsü arkadaslarimi tebrik ediyorum

Anıl ulaş
Anıl ulaş - 2 yıl Önce

Zonguldak bu günleri de atlatacak inşAllah emeğinize sağlık

İmam hatip
İmam hatip - 2 yıl Önce

Zonguldak'ta ki meslektaşlarını tebrik ederim

Uygar
Uygar - 2 yıl Önce

Allah sizleri basimizdan eksik etmesin saygideger hocalarim Allahin yardimi sizlerle olsun şükranlarimi sunarim

Türk oğlu turk
Türk oğlu turk - 2 yıl Önce

Ya bırakın bu işleri

Din görevlisi
Din görevlisi @Türk oğlu turk - 2 yıl Önce

O zaman sizi alalım sahaya

SIRADAKİ HABER