4/A KADROLU PERSONEL ALIMI !!!

4/A KADROLU PERSONEL ALIMI !!!

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞINDAN

   Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı İdari Teşkilatı kadrolarına Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı İdari Teşkilatında İlk Defa Göreve Başlayacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik hükümleri doğrultusunda yazılı ve sözlü veya uygulama
sınavıyla personel alınacaktır.

   Sınav ilanında belirtilen şartları taşıyan adaylar, 12.08.2020 - 25.08.2020 tarihleri arasında https://www.turkiye.gov.tr/tbmm-baskanligi internet adresi üzerinden elektronik ortamda başvuruda bulunabilecektir. Şahsen veya posta yolu ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

   Adaylar başvuru süresi içinde başvuruda bulunduğu kadroya ilişkin öğrenim belgesi (diploma) ile kadrolar itibarıyla sınav ilanında belirtilen belge veya sertifikaların bir örneğini (pdf, jpg vb. formatta) başvuru sisteminde kayıtlı e-posta
adresleri üzerinden ikb.sinav@tbmm.gov.tr mail adresine gönderecektir. Öğrenim belgesi (diploma) ile gerekli belge veya sertifika ibrazında bulunmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

   Yayımlandığı tarihten sonra sınav ilanında herhangi bir değişiklik yapılması halinde söz konusu değişiklik https://www.tbmm.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir.

   İlanen duyurulur. 12.08.2020

İlan için tıklayınız : ikb_sinav_ilani_11082020 (1).pdf

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER