İmamın Başına Gelenler Hayrete Düşürdü

2 hafta önce "kadın" olarak evlendiği şahsın erkek olduğunu gören İmam, görevden alındı. Konuya yönelik bir takım açıklamalar altına imza atan İmam, erkek olduğunu belli eden herhangi bir şeyinin olmadığını, sesinin ince olduğunu; 2 haftadır cinsel ilişkiye giremediklerini ve kendisine sürekli regli bahane ettiğini açıkladı.

İmamın Başına Gelenler Hayrete Düşürdü

Uganda sınırları içerisinde yer alan Kayunga kasabası Kyampisi Masjid Noor caminin imamı olan Muhammed Mutumba, bundan 14 - 15 gün önce dünya evine girdiği eşinin aslında kadın değil erkek olduğunu öğrenince, hayatında yaşayabileceği en büyük şoku yaşadı. Meydana gelen bu olay sonucunda görevden alınan talihsiz imam işini de, hayallerini de kaybetti. Gerçek, eşi olarak bildiği şahsın komşularından bir takım eşyalar çalmasının anlaşılmasıyla birlikte olay yerine gelen kadın polisin, şahsın üstünü aramasıyla birlikte netlik kazandı.

Gelinlik Giydi
Bahse konu olan olay, Uganda sınırları içerisinde yer alan Kayunga'da yaşandı. Muhammed Mutumba isimli genç imam, bundan 14 - 15 gün önce isminin Swabullah Nabukeera olduğu öğrenilen "kadın" sandığı bir kişi ile dünya evine girdi. İkili normal çiftler gibi düğün yaptı, Nabukeera makyaj yapıp gelinlik giydi.

Her Şey Normaldi
İmamın dünya evine girdiği, kadın sandığı kişi kendisinin isminin Swabullah Nabukeera olduğunu söyledi. İkili evlendiği sırada her şey ne kadar normal görünse de, İmam, karısının gece yatarken üzerine çıkarmayıp, kıyafetleriyle uyumasından dolayı şikayetçiydi.

Cinsel İlişkiye Giremediler
Talihsiz imam, konuya yönelik bir açıklama altına imza atarak; evlenmelerinden itibaren geçen sürenin 2 hafta olduğunu, 2 haftadır herhangi bir cinsel birliktelik yaşamadıklarını; çünkü eşinin sürekli olarak "regl" olduğunu söylediğini aktardı.

Sesi İnceydi...
Bu olay üzerinde görevine son verilen imam, bir açıklama yaptı. Evlendiği sırada kadın olduğunu düşündüğünü, yürüyüşünün kadın gibi olduğunu, sesinin farkedilemeyecek seviyede ince olduğunu; erkek olduğuna dair herhangi bir şey anlamadığını, şüphe duymadığını söyledi.

Amaç: Hırsızlık
Kapı komşularından hırsızlık yapıp eşyalar çalarken yakalanan sahte gelinin foyası ortaya çıktı. Asıl isminin Richard Tumushabe olduğu tespit edilen sahte gelin, imamla da; onun parasını çalabilmek amacıyla kadın kılığına girerek evlendiği itirafında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER