Gülnar Müftülüğünde görevli İmam Hüseyin siraliden Örnek davranış

Gülnar Müftülüğünde görevli İmam Hüseyin siraliden Örnek davranış

MERSIN GULNAR İLÇE  MUFTULUGUNE BAGLI DIN GOREVLISI Hüseyin SİRALİ'den Örnek Davranış

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında İlçemiz Kayrak Mahallesi Camii İmam-Hatibi Hüseyin SİRALİ görevlisi bulunduğu mahalledeki bayanları teşvik ederek maske diktiler.

Maskeye ihtiyaç duyulan şu süreçte Gülnar İlçe Müftümüz Yusuf KAYA'nın çağrılarını dikkate alan Kayrak Mahallesi Cami İmam Hatibi Hüseyin SİRALİ  örnek bir davranış  sergileyerek Kayrak ilköğretim okulu salonuna dikiş makinesi tedarik etti. Ardından maske dikebilecek bayanların okula gelmeleri için anons yaptı. Başta din görevlisi SİRALİ’nin eşi olmak üzere kayrak Mahallesindeki bayanlar el ele vererek maske dikimi gerçekleştirdiler.

Görevlimiz Hüseyin SİRALİ dikilen maskeleri Gülnar Hastanesi Başhekimi Dr. Mücahit AYDIN'a takdim etti.

Başhekim Dr. Mücahid AYDIN bu özverili  davranıştan ötürü duyarlılık gösteren Gülnar İlçe  Müftülüğüne din görevlimize ve vakitlerini ayırarak maske diken Kayrak Mahallesi bayanlarına teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2020, 20:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet KARAGÖZ
Ahmet KARAGÖZ - 2 yıl Önce

Hocamızı yakından takip ediyorum maşAllah hocamızın hizmetleri takdire şayan Allah'ım mizanına koysun. Bu hususta bizlere de örnek oluyor

Hüseyin Sirali
Hüseyin Sirali - 2 yıl Önce

Allah razı olsun inşaAllah. Başta Saygıdeğer İLÇE Müftümüz Yusuf Kaya Rehberliğinde hizmete devam inşaAllah...
BU zor günde KAYRAK MERKEZ CAMİİ İMAM HATİBİ ve Halk olarak safımızı ortaya koyduk... Kayrak Merkez mah. Kahraman Vefakar Cefakar Bayanlarımızı kutluyorum...
Saygı ve hürmetlerimle...
#Biz #bize #yeteriz #Türkiyem

SIRADAKİ HABER