Edremit Diyanet-Sen'den sabah kahvaltısı

Diyanet-Sen Edremit İlçe Temsilciliği Din görevlileri ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Edremit Diyanet-Sen'den sabah kahvaltısı

Diyanet-Sen Edremit ilçe temsilciliğinin Edremit Tüzün Park 'da düzenlediği sabah kahvaltısına Memur-Sen Edremit İlçe Temsilcisi Muharrem YENİGÜN, Diyanet-Sen Edremit İlçe temsilcisi Bahtiyar PEHLİVANOĞLU ve ilçede görev yapan din görevlileri ve Kur’an Kursu Öğreticileri katıldı.

İlçe Temsilcisi Bahtiyar PEHLİVANOĞLU yoğun bir katılım ve ilgi olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
‘‘Birliğimizi, Dirliğimizi, beraberliğimizi, muhabbetimizi pekiştirmek için böyle bir organizasyon gerçekleştirdiklerini'' dile getiren Bahtiyar PEHLİVANOĞLU, bu tür organizasyonların Din Görevlisi hocalarımızı stres ve yorgunluktan uzaklaştırıp, zihni dinlendirdiğini ifade etti.

 

Uzun dönem pandemi sonrası bu kahvaltı programının kendilerine moral açısından iyi geldiğini, birlik ve beraber içinde olursak sorunların daha çabuk çözüme kavuşacağını ve bu tür etkinliklerin önemli olduğuna vurgu yapan Din görevlileri sabah kahvaltısında buluşturan Diyanet Sen İlçe temsilciliğine teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2020, 00:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER