Öne Çıkanlar Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş Hafızlık memur 2018 KANDİLLER işbirliği protokolü Hafızlık Tesbit Sınav Duyuru Mevlid-i Nebi Haftası Prof. Dr. Huriye Martı yalancı peygamber sözleşmeli imam İstanbul metrosu Guardian Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı memur emeklileri Doğu Türkistan

Facebook gruplarımız 4 yaşında

Facebook gruplarımız 4 yaşında

   4 sene önce ilk kurulduğu zamandan bugüne kadar çeşitli gruplarda 100bin insan bir araya geldik. Bu rakam Osmanlı devletinin savaşlarda yer alan dünyaları dize getiren orduları kadar. 

   Gruplarımızın bünyesine www.dinihakikathaber.com sitesini de ekleyerek internette de daha gür bir şekilde sesiniz olduk. 

   Tüm yayınlarımızda temel ilke önce bu haber islama aykırımı, vatana zarar vericimi oldu. Ne yayınladı isek vatana ters düşmeden yayınladık. Bazen siyasileri eleştirdik. Yaptıkları yanlış icraatları gözler önüne serdik. Yandaşlık yapıp her yapılanı doğru kabül etmedik. Yanlışı yapan Diyanet kurumuda olsa biz o yanlışı haber yaptık. 

    Türkiye`mizin menfaatleri doğrultusunda yaptığımız yayınlarda ülke yöneticilerinin tarafı değil her zaman doğrunun tarafı olduk. 

   Biz bağımsız bir platformuz. Sitemiz ve gruplarımız kimsenin menfaatleri için çalışmaz. Sadece doğru olanı haber yapar. 

   Nice 4 yıllara, nice 100binlere hep beraber. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol