Öne Çıkanlar Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş Hafızlık memur 2018 KANDİLLER işbirliği protokolü Hafızlık Tesbit Sınav Duyuru Mevlid-i Nebi Haftası Prof. Dr. Huriye Martı yalancı peygamber sözleşmeli imam İstanbul metrosu Guardian Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı memur emeklileri Doğu Türkistan

5.7lik depremden sonra artçı şoklar devam ediyor

İstanbul'da Silivri açıklarında bugün 14.00'da gerçeklen 5.7 şiddetindeki deprem sonrası artçı şoklar devam ediyor. Marmara denizi ve Ege denizinde devam eden artçı şoklar, Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü tarafında an be an paylaşılmaya devam ediyor.

5.7lik depremden sonra artçı şoklar devam ediyor

İstanbul'da saat 14.00'da deprem oldu. Silivri açıklarında meydana gelen depremin büyüklüğünü AFAD 5.7 olarak açıkladı. İstanbul'da büyük bir paniğe neden olan deprem sonrası İstanbul Valiliği ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise yaptığı açıklama ile 8 kişinin yaralandığını duyurdu.
5.7 ŞİDDETİNDEKİ YAŞANAN DEPREM SONRASI ARTÇI ŞOKLAR DEVAM EDİYOR!

Silivri açıklarında yerin 6.99 kilometre derinliğinde derinliğinde meydana gelen deprem sonrası artçı şoklar devam ediyor. Ege ve Marmara denizinde meydana gelen artçı şoklar 1.6 ila 4.4 şiddetleri arasında değişiklik gösteriyor.
FEPREM ÇEVRE İLLERDEN HİSSEDİLDİ!

Silivri açıklarında gerçekleşen 5.7 şiddetindeki deprem çevre illerden de hissedildi. İşte hissedilen iller;

Sakarya, Tekirdağ, Kocaeli, Kırklareli, Yalova, Bursa, Eskişehir, Balıkesir, Manisa, Çanakkale, İzmir, Düzce, Bilecik

Öte yandan İstanbul'da yaşana deprem sırasında Avcılar'da merkezde bulunan Hacı Ahmet Tükenmez Camii'nin minaresi yıkıldı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol